Jak vydělávat na realitách?

Proč spolupracovat s Century21?

Jiří Hruška – Obchodní ředitel

„Cílem CENTURY 21 je poskytování těch nejkvalitnějších služeb. Realitní trh známe skrz naskrz a chceme definovat jeho nejlepší standard. Našimi hodnotami jsou serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobní přístup ke klientům.“

„S našimi klienty budujeme trvalé a transparentní vztahy. Vítáme nové partnery v podnikání, kteří se ztotožní s naší značkou a rozhodnou se stát našimi franšízanty.“

Sdílíme zkušenosti

V naší síti nebudete nikdy na své podnikání sami. Zkušenosti kolegů vám budou vždy k dispozici.

Pomůžeme vám sestavit tým

Rádi vám pomůžeme postavit a zaškolit ve vaší pobočce kvalitní tým makléřů.

Budujeme zázemí pro váš byznys

Získáte logo nejsilnější světové značky v realitách a k tomu moderní technologie a know-how.

Jak to probíhá?

Celé jednání o koupi naší franšízy je naprosto otevřené a nezávazné, chceme budovat transparentní vztahy bez skrytých motivů. Chceme s vámi vést dialog a rádi vám vyjdeme vstříc.

Nezávazně si zavoláme a během několika minut si vzájemně vysvětlíme představy o podnikání pod značkou CENTURY 21. Pokud najdeme společnou řeč a naše představy se protnou, přejdeme k dalšímu kroku.

Následuje série osobních nezávazných schůzek, kde již řešíme konkrétní obrysy naší spolupráce. Předáme si v klidu maximum informací, abychom si byli jistí, že si rozumíme.

Po podpisu smlouvy následuje adaptační fáze spojená s nezbytnou administrativou startu vaší kanceláře. V tomto kroku vám poskytneme naše systémy a pomůžeme vám rozjet podnikání.

Výhody spolupráce se CENTURY 21

Frančíza Reality

Marketingová podpora

Budete těžit z marketingové prezentace celé značky. K dispozici vám budou propracované propagační materiály, logomanuál, podpora ve výkonnostních kampaních či konzultanti ohledně profesionální prezentace.

Century21 vzdělávání

Vzdělávání

Máme propracovaný interní systém vzdělávání v naší akademii, který bude určený jak pro vás, tak pro celý váš profesionální tým. Chceme mít ty nejlepší makléře na trhu a záleží nám na udržení stejného levelu napříč všemi franšízami.

Century 21 růst kariéry

Možnost růstu

Budete mít k dispozici moderní realitní systémy, propracovaný manuál procesů a postupů i denní podporu. Máme výhodné nabídky na nákup vozového parku. Zkrátka budete mít silného partnera v zádech pro své podnikání.

Century 21 nábor

Pomoc s náborem

Pomůžeme vám postavit tým a zároveň budete po celou dobu spolupráce profitovat z centrální podpory náboru makléřů.

Century 21 kariéra

Nikdy nejste sami

Všichni franšízanti se pravidelně scházejí a řeší veškeré problémy spojené s provozem kanceláře. Zkušenosti sítě jsou všem k dispozici.

Nejlepší v realitách

Světová jednička v realitách – 48 let zkušeností nám pomohlo k vybudování silné značky působící v 82 zemích světa, z toho renomé můžete těžit i vy.

O nás

Představení CENTURY 21

Naším mottem je spolehlivé partnerství. Chceme totiž být etalonem kvality realitních služeb na českém trhu a spolehlivým partnerem pro franšízanty, makléře a samozřejmě pro naše klienty. Spokojený klient je totiž ta nejlepší reklama pro naši práci.

CENTURY 21 je světová jednička na těch nejvýznamnějších realitních trzích napříč celým světem – máme na 9 000 realitních kanceláří v 82 zemích světa. Více než 130 000 našich makléřů nabízí denně po celém světě několik milionů nemovitostí.

Zaujala vás naše nabídka?

Reference

Naším společným cílem je být spolehlivým partnerem pro všechny naše klienty i makléře, být etalonem kvality poskytovaných služeb.

Nejprve jsem působila jako makléřka a vedoucí, nyní vlastním licenci a jsem majitelkou kanceláře. To asi mluví za vše. Jsem ráda součástí silné značky, která nám přináší obchodní příležitosti.

Máme propracovaný interní systém vzdělávání v naší akademii, který bude určený jak pro vás, tak pro celý váš profesionální tým. Chceme mít ty nejlepší makléře na trhu a záleží nám na udržení stejného levelu napříč všemi franšízami.

Spolupracovat se Century 21