Podnikejte s námi.

Profesionálně a pod silnou realitní značkou CENTURY 21 – držitelem ocenění franšízor roku a skokan roku 2017.

Podnikejte s námi.

Profesionálně a pod silnou realitní značkou CENTURY 21 – držitelem ocenění franšízor roku a skokan roku 2017.

CENTURY 21

Celosvětový lídr v oblasti obchodování s nemovitostmi.

Silná globální značka

Jsme silný globální a celosvětový lídr v oblasti obchodování s nemovitostmi. Působíme v 82 zemích světa a stále rosteme díky silnému a vyváženému týmu špičkových makléřů, kteří společně tvoří sebevědomou realitní značku CENTURY 21.

Silná fungující skupina

Být svým pánem je určitě příjemné. U každého single hráče ale přijde moment, kdy vycítí výhody spojení s velkou kredibilní značkou, která na oplátku sdílí svoje know-how a nabízí bezpečné zázemí. Právě takovým hráčem v realitách je CENTURY 21. Dovoluje svým franšízantům růst, a přitom jim nabízí být součástí fungující skupiny makléřů, vzájemně sdílejících důležité informace.

Rovnocenné spojenectví

Tvoříme společně silné rovnocenné partnerství založené na respektu a vzájemných výhodách – jsme jen tak dobří, jak dobré jsou naše franšízy. Proto se aktivně staráme o dění v jednotlivých buňkách a naopak rady franšízantů ovlivňují dění v celé CENTURY 21.

48

Máme skutečně mnoho let zkušeností

82

Působíme v 82 zemích světa

129000

Více než 129000 profesionálních makléřů

Výhody podnikání s CENTURY 21

Využívejte výhod světové jedničky v realitách a posuňte svoji realitní kancelář na novou úroveň.

Světová jednička v realitách

48 let zkušeností nám pomohlo k vybudování silné renomované globální značky působící v 82 zemích světa a učinilo z nás světovou jedničku zprostředkovatelského realitního trhu.

Marketingová podpora

Společným marketingovým fondem dosahujeme nejlevnější inzerce na nejlepších inzertních serverech, viditelné reklamy pro celou síť a výhodných slev od dodavatelů.

Podpora podnikání

Kompletní know-how, fungující IT systémy a permanentní podpora centrály denně pomáhají franšízantům a makléřům soustředit se na svoji práci.

Vzdělávání k úspěchu

Odborná školení a dovednostní tréninky vedou naše makléře ke schopnosti poskytovat kvalitní služby a získávat další spokojené zákazníky.

Spolupráce

Každý náš makléř může prodat kteroukoli nemovitost inzerovanou v celé síti. I začínající makléř se tak může dostat k obchodu s nemovitostí, kterou sám nezískal.

Tým

Sdílením know-how mezi kancelářemi je pro nás samozřejmostí. Společně tak nejen obchodujeme, ale i přinášíme inovaci a radost v podnikání.

Zaujali jsme vás? Pojďme si domluvit schůzku.

Zaujali jsme vás? Pojďme si domluvit schůzku.

Kontakt

Naše vize

Poskytneme a naučíme klienty vyžadovat prvotřídní služby, jak činí miliony našich zákazníků po celém světě, kde CENTURY 21® působí. Chceme se stát lídrem na trhu rezidenčních nemovitostí využitím našich zkušeností a znalostí, kterými jako největší realitní společnost na světě disponujeme.

Naše hodnoty

Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou nám blízké, a kterými jsme se vryli do srdcí zákazníků po celém světě. S našimi klienty budujeme trvalé a transparentní vztahy.

Náš tým

Seznamte se s týmem, který má na starost expanzi sítě CENTURY 21 v České republice.

Jiří Hruška

Obchodní ředitel

Podnikání v realitách je nejen lukrativní byznys, ale také zábava a radost. Rád Vám podrobně vysvětlím, jak lze úspěšně podnikat v renomované realitní společnosti, jakou je CENTURY 21, a podělím se o své zkušenosti s vybudováním franšízy i konkrétními realitními transakcemi. Naším cílem je mít spokojené úspěšné franšízanty, kteří mají spokojené úspěšné makléře se spokojenými klienty. Možnost podnikat tak, aby byl každý náš klient s našimi službami a servisem skutečně spokojený, považuji za obrovskou výsadu.

Klára Kuťáková

Obchodní manažerka

Součástí týmu centrály CENTURY 21 jsem již od roku 2013. Spolu s kolegy každý den pomáhám našim franšízantům řešit veškeré dotazy a potřeby chodu jejich realitních kanceláří. I když sama o sobě naše podpora obchodní úspěch franšízantům nepřinese, dnes a denně vidím, jak servis, který členům naší sítě poskytujeme, pomáhá kvalitně a efektivně dodávat služby jejich klientům. Baví mě sledovat, jak stávající i nové franšízy rostou pod značkou CENTURY 21 a těší mě každé nové setkání se zajímavými lidmi, kteří se k nám připojují. Ačkoli jsme velká renomovaná značka, jsme především parta lidí, která nejen, že vám s radostí poradí a pomůže, ale také se s vámi ráda potká při neformálních příležitostech.

Martin Macháček

Obchodní manažer

V oboru realitních služeb navazujeme na více jak 40 let dlouhou tradici značky CENTURY 21 ve světě. Trh, na kterém naše firma působí, postupuje neustále vpřed a registrujeme v něm mnoho zásadních změn. Naší snahou je být neustále nejlepším partnerem našich franšízantů, porozumět individuálním potřebám klientů a především dbát na kvalitu dodávaných služeb. Jsem přesvědčen, že v naší společnosti najdete spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci a rád s Vámi možnosti této spolupráce osobně prodiskutuji.

Náš tým

Seznamte se s týmem, který má na starost expanzi sítě CENTURY 21 v České republice.

Jiří Hruška

Obchodní ředitel

Klára Kuťáková

Obchodní manažerka

Martin Macháček

Obchodní manažer

Podnikání pod značkou CENTURY 21

Franšíza CENTURY 21 poskytuje:

 • zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
 • investování do nemovitostí
 • oceňování nemovitostí
 • home staging
 • právní servis

Náplň práce franšízanta:

 • vedení realitní kanceláře
 • nábor a motivace makléřů
 • vyhledávání obchodních příležitostí
 • dohled nad kvalitou poskytovaných služeb

Zaujali jsme vás? Domluvme si schůzku.

Váš E-Mail
Váš telefon
Vaše jméno
Kdy Vám můžeme zavolat?
 • - Vyberte si prosím čas -
 • Dopoledne (9-12h)
 • Odpoledne (12-18h)
 • Večer (Po 18h)

Jiří Hruška

Obchodní ředitel

jiri.hruska@century21.cz
+420 602 439 243

Martin Macháček

Obchodní manažer

martin.machacek@century21.cz
+420 734 799 499