My jsme CENTURY 21

Naším mottem je spolehlivé partnerství. Jsme garantem kvalitních realitních služeb na českém trhu a spolehlivým partnerem pro franšízanty, makléře a samozřejmě pro naše klienty. Spokojený klient je totiž ta nejlepší reklama pro naši práci.

I proto máme propracovaný systém vzdělávání v naší Akademii. Potvrzením kvality našich makléřů je mimo jiné 100% úspěšnost při plnění profesních zkoušek.

Našim klientům chceme nabídnout komplexní portfolio služeb včetně financování, a to díky partnerství s poradenskou společností 4fin.

CENTURY 21 je jedním z nejvýznamnějších hráčů na globálním realitním trhu, denně po celém světě nabízí několik milionů nemovitostí.

Proč mít vlastní kancelář?

Díky propojení ve franšízové síti dochází k zefektivnění nákladů a procesů. Spočítali jsme, že díky vzájemné vazbě dosáhne kancelář při pětimilionovém ročním výnosu úspory až 600 tisíc korun, například na inzerci a dalších výhodných nabídkách.

Naše realitní kanceláře poskytují svým klientům komplexní zprostředkování prodeje nemovitostí i návazných služeb. Od stanovení správné ceny přes vyhledání kupce až po koordinaci právních služeb nebo financování. Dbáme na vysoký standard prezentace nabízených nemovitostí, jsme průkopníky home stagingu, výjimkou nejsou videoprohlídky, nebo dokonce 3D prohlídky. Držíme krok s nejnovějšími trendy prezentace a snažíme se být na realitním trhu vždy před ostatními.

Poskytujeme komplexní služby

Jsme součástí 4FIN HOLDING, kde se zaměřujeme na komplexní majetkové poradenství. Díky spolupráci s finančními poradci  4fin Better together a vlastním developmentem HSPM můžeme našim klientům nabídnout skutečně komplexní služby.

Postaráme se o Vás

Vysvětlení podmínek

Nastavení spolupráce

Pravidelný servis

Nejčastěji se ptáte

Nejčastější dotazy našich partnerů a franšízantů.

Počítejte s tím, že transakce nemovitostí zaberou nějaký čas, a než se vaše kancelář rozjede, může to pár měsíců trvat. Investice do realitní franšízy se liší v závislosti na lokalitě a investici do kanceláře samotné i její velikosti. Pohybuje se od několika set tisíc do jednoho milionu korun.

Návratnost investice se pohybuje od několika měsíců do dvou let. Je velmi závislá na nasazení a schopnosti generovat příjmy z realitního zprostředkování či realizovat krátkodobé investiční transakce. Za první rok působení v naší síti dosáhli nováčci hrubého výnosu až okolo čtyř milionů korun.

V naší síti mají místo jak rodinné firmy o pár makléřích, tak velké kanceláře s desítkami zaměstnanců. Můžete těžit z centrálního náboru makléřů, každý rok dodáváme do sítě k pohovorům na 200 prověřených kandidátů.

Zaujala vás možnost spolupráce?

Vyplňte formulář níže a budeme vás kontaktovat nejpozději do 48 hodin, většinou ovšem dříve.

Sami nemáme rádi, když musíme někam zadávat svoje číslo, ale ze zkušeností víme, že vše se nejlépe vysvětluje po telefonu.

Reference

„Nejprve jsem pracovala jako makléřka a vedoucí, nyní vlastním licencí a jsem majitelkou kanceláře. To asi mluví za vše. Jsem ráda součástí silné značky, která nám přináší obchodní příležitosti.“

Radka Vajo
Majitelka kanceláře CENTURY 21 Premium

PROČ JE TO PROBOHA TAK DALEKO?

Má to být prý u něvěsty, říkali...

Opravdu.  Prý existuje tradice, že svatba má být u nevěsty. Já (ženich) jsem to sice nevěděl, ale tak co bych pro Zuzanku neudělal, že ;-)

Ne vážně, je to krásné místo, bude se vám tam líbit. Vzduch, klid, ticho a mnohem víc. V podstatě všechno je tam lepší než v Brně.

Jo a taky bych chtěl ukázat své moravské rodině něco jiného, než jižní Moravu :)