O nás

Naším mottem je spolehlivé partnerství. Chceme totiž být etalonem kvality realitních služeb na českém trhu a spolehlivým partnerem pro franšízanty, makléře a samozřejmě pro naše klienty. Spokojený klient je totiž ta nejlepší reklama pro naši práci.

CENTURY 21 je světová jednička na těch nejvýznamnějších realitních trzích napříč celým světem – máme na 9 000 realitních kanceláří v 82 zemích světa. Více než 130 000 našich makléřů nabízí denně po celém světě několik milionů nemovitostí.

Náš tým

p2

Jiří Hruška

Obchodní ředitel
Podnikání v realitách je nejen lukrativní byznys, ale také zábava a radost. Rád Vám podrobně vysvětlím, jak lze úspěšně podnikat v renomované realitní společnosti, jakou je CENTURY 21, a podělím se o své zkušenosti s vybudováním franšízy i konkrétními realitními transakcemi. Naším cílem je mít spokojené úspěšné franšízanty, kteří mají spokojené úspěšné makléře se spokojenými klienty. Možnost podnikat tak, aby byl každý náš klient s našimi službami a servisem skutečně spokojený, považuji za obrovskou výsadu.

p2

Martin Macháček

Obchodní manažer
V oboru realitních služeb navazujeme na více jak 40 let dlouhou tradici značky CENTURY 21 ve světě. Trh, na kterém naše firma působí, postupuje neustále vpřed a registrujeme v něm mnoho zásadních změn. Naší snahou je být neustále nejlepším partnerem našich franšízantů, porozumět individuálním potřebám klientů a především dbát na kvalitu dodávaných služeb. Jsem přesvědčen, že v naší společnosti najdete spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci a rád s Vámi možnosti této spolupráce osobně prodiskutuji.

Kontaktujte nás

Váš E-Mail
Váš telefon
Vaše jméno
Kdy Vám můžeme zavolat?
  • - Vyberte si prosím čas -
  • Dopoledne (9-12h)
  • Odpoledne (12-18h)
  • Večer (Po 18h)

Zaujala vás naše nabídka?