Jaká bude náplň vašeho podnikání?

Budete řídit vlastní realitní kancelář v rámci sítě CENTURY 21. Jinými slovy, budete samostatně podnikat se silným partnerem v zádech. Postaráte se o tým svých makléřů, budete vyhledávat obchodní příležitosti a samozřejmě budete garantem kvality nabízených služeb.

Díky propojení ve franšízové síti dochází k zefektivnění nákladů a procesů. Spočítali jsme, že díky vzájemné vazbě dosáhne kancelář při pětimilionovém ročním výnosu úspory až 600 tisíc korun, například na inzerci a dalších výhodných nabídkách.

Naše realitní kanceláře poskytují svým klientům komplexní zprostředkování prodeje nemovitostí i návazných služeb. Od stanovení správné ceny přes vyhledání kupce až po koordinaci právních služeb nebo financování. Dbáme na vysoký standard prezentace nabízených nemovitostí, jsme průkopníky home stagingu, výjimkou nejsou videoprohlídky, nebo dokonce 3D prohlídky. Držíme krok s nejnovějšími trendy prezentace a snažíme se být na realitním trhu vždy před ostatními.

Otázky a odpovědi

Nejčastější dotazy našich partnerů a franšízantů

Počítejte s tím, že transakce nemovitostí zaberou nějaký čas, a než se vaše kancelář rozjede, může to pár měsíců trvat. Investice do realitní franšízy se liší v závislosti na lokalitě a investici do kanceláře samotné i její velikosti. Pohybuje se od několika set tisíc do jednoho milionu korun.

Návratnost investice se pohybuje od několika měsíců do dvou let. Je velmi závislá na nasazení a schopnosti generovat příjmy z realitního zprostředkování či realizovat krátkodobé investiční transakce. Za první rok působení v naší síti dosáhli nováčci hrubého výnosu až okolo čtyř milionů korun.

V naší síti mají místo jak rodinné firmy o pár makléřích, tak velké kanceláře s desítkami zaměstnanců. Můžete těžit z centrálního náboru makléřů, každý rok dodáváme do sítě k pohovorům na 200 prověřených kandidátů.

Náš tým

Zaujala vás možnost spolupráce?

Vyplňte formulář níže a budeme vás kontaktovat v nejbližším možném termínu.

Reference

Nejprve jsem pracovala jako makléřka a vedoucí, nyní vlastním licencí a jsem majitelkou kanceláře. To asi mluví za vše. Jsem ráda součástí silné značky, která nám přináší obchodní příležitosti.

Radka Vajo
Majitelka kanceláře CENTURY 21 Premium

PROČ JE TO PROBOHA TAK DALEKO?

Má to být prý u něvěsty, říkali...

Opravdu.  Prý existuje tradice, že svatba má být u nevěsty. Já (ženich) jsem to sice nevěděl, ale tak co bych pro Zuzanku neudělal, že ;-)

Ne vážně, je to krásné místo, bude se vám tam líbit. Vzduch, klid, ticho a mnohem víc. V podstatě všechno je tam lepší než v Brně.

Jo a taky bych chtěl ukázat své moravské rodině něco jiného, než jižní Moravu :)