Jaká bude náplň vašeho podnikání?

Budete řídit svou vlastní realitní kancelář v rámci sítě CENTURY 21. Jinými slovy, budete samostatně podnikat se silným partnerem v zádech. Postaráte se o tým svých makléřů, budete vyhledávat obchodní příležitosti a samozřejmě budete garantem kvality nabízených služeb.

Naše realitní kanceláře poskytují svým klientům komplexní zprostředkování prodeje nemovitostí. Od stanovení správné ceny přes vyhledání kupce až po koordinaci právních služeb. Dbáme na vysoký standard prezentace nabízených nemovitostí, jsme průkopníky home stagingu, výjimkou nejsou videoprohlídky, nebo dokonce 3D prohlídky. Držíme krok s nejnovějšími trendy prezentace a snažíme se být na realitním trhu vždy před ostatními.

Otázky a odpovědi

Kolik potřebuji prostředků do začátku?

Počítejte, že transakce nemovitostí zaberou nějaký čas, a než se vaše kancelář rozjede, může to pár měsíců trvat. Investice do realitní franšízy se liší v závislosti na lokalitě a investici do kanceláře samotné a její velikosti. Pohybuje od několika set tisíc do jednoho milionu Kč.

Kdy se mi investice vrátí?

Návratnost investice se pohybuje od několika měsíců do dvou let. Je velmi závislá na nasazení a schopnosti generovat příjmy z realitního zprostředkování či realizovat krátkodobé investiční transakce.

Kolik potřebuji zaměstnanců?

V naší síti mají místo jak rodinné firmy o pár makléřích, tak velké kanceláře s desítkami zaměstnanců.

Náš tým

p2

Jiří Hruška

Obchodní ředitel
Podnikání v realitách je nejen lukrativní byznys, ale také zábava a radost. Rád Vám podrobně vysvětlím, jak lze úspěšně podnikat v renomované realitní společnosti, jakou je CENTURY 21, a podělím se o své zkušenosti s vybudováním franšízy i konkrétními realitními transakcemi. Naším cílem je mít spokojené úspěšné franšízanty, kteří mají spokojené úspěšné makléře se spokojenými klienty. Možnost podnikat tak, aby byl každý náš klient s našimi službami a servisem skutečně spokojený, považuji za obrovskou výsadu.

p2

Martin Macháček

Obchodní manažer
V oboru realitních služeb navazujeme na více jak 40 let dlouhou tradici značky CENTURY 21 ve světě. Trh, na kterém naše firma působí, postupuje neustále vpřed a registrujeme v něm mnoho zásadních změn. Naší snahou je být neustále nejlepším partnerem našich franšízantů, porozumět individuálním potřebám klientů a především dbát na kvalitu dodávaných služeb. Jsem přesvědčen, že v naší společnosti najdete spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci a rád s Vámi možnosti této spolupráce osobně prodiskutuji.

Kontaktujte nás

Váš E-Mail
Váš telefon
Vaše jméno
Kdy Vám můžeme zavolat?
  • - Vyberte si prosím čas -
  • Dopoledne (9-12h)
  • Odpoledne (12-18h)
  • Večer (Po 18h)

Zaujala vás naše nabídka?